
Canto Ostinato opent seizoen Muziek in Jeroen
AlgemeenMuziek in Jeroen opent zondag 13 september om 15.00 uur het nieuwe seizoen in de Oude Jeroenskerk met Canto Ostinato van Simeon ten Holt. Organist Aart Bergwerff en de vijf zangeressen van Wishful Singing voeren een bewerking van het muziekstuk uit voor orgel en vrouwenstemmen.
Simeon ten Holt schreef Canto Ostinato oorspronkelijk voor vier piano’s. Bergwerff bewerkte de compositie voor orgel en vrouwenstemmen. Tijdens de uitvoering bewegen de zangeressen van Wishful Singing door de Oude Jeroenskerk.
Wishful Singing is een vocaal ensemble van vijf vrouwen. In de bewerking van Bergwerff worden hun stemmen gecombineerd met het orgel.
Het concert begint om 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid om na te praten met een glas frisdrank of wijn. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.muziekinjeroen.nl.


















