Afbeelding
Foto: THV

Huur De Schelft te duur voor carnavalsvereniging

Algemeen

De gemeente Noordwijk is in overleg met carnavalsvereniging De Kaninefaaten over de huur van de multifunctionele hal De Schelft. De vereniging heeft aangegeven dat zij het commerciële huurtarief van Sportbedrijf Noordwijk niet kan betalen. De gemeente onderzoekt samen met de vereniging een passende oplossing.

Het college van burgemeester en wethouders heeft de gemeenteraad hierover geïnformeerd in een raadsinformatiebrief.

Om inzicht te krijgen in de financiële mogelijkheden van de carnavalsvereniging heeft de gemeente adviesbureau Van Spronsen & Partners gevraagd de vertrouwelijk aangeleverde financiële gegevens te beoordelen. Het bureau brengt in kaart welke huur de vereniging volgens de cijfers kan dragen.

De gemeente gaat de komende periode met De Kaninefaaten in gesprek over een passende huurafspraak. Het college verwacht de gemeenteraad in september over de uitkomst van dat overleg te informeren.

Uit de krant