
De gemeenteraad maakt zich op voor de definitieve voordracht van een nieuwe kroonbenoemde burgemeester. Tijdens een speciaal ingelaste raadsvergadering op dinsdag 26 november zal de vertrouwenscommissie aangeven wat de overwegingen zijn geweest om tot de gekozen aanbeveling te komen.
Het hele proces heeft grotendeels onder strikte geheimhouding achter gesloten deuren plaats gevonden om de privacy van de vele sollicitanten te beschermen. In een meer dan uitgebreide profielschets stonden de voorwaarden: integer, onafhankelijk, verbindend en stressbestendig. Maar ook realistisch met humor en relativeringsvermogen. Ook daadkracht, standvastigheid, betrouwbaarheid en vaardigheid bij onderhandelen zijn eigenschappen waarop zou zijn geselecteerd.
De burgemeester wordt geacht zich in Noordwijk te vestigen en zich voor minimaal zes jaar beschikbaar te houden en relevante bestuurlijke ervaring te hebben.
De sollicitanten kregen een extra waarschuwing op het hart gedrukt: 'Het ambt van burgemeester in Noordwijk is meer dan een voltijdse baan. U bent 24/7 onze burgemeester. Het daarnaast dienen nevenfuncties en andere persoonlijke activiteiten verenigbaar te zijn met de belangen van Noordwijk.
-
2 dagen geleden
1
-
Wie was prof. P.J. Blok?
2 dagen geleden
-
Sportakkoord verder uitgewerkt
3 dagen geleden
-
Separeren
3 dagen geleden
-
Gerben van Duin: 'Ik was een van de sollicitanten'
3 dagen geleden
-
Derde lustrum voor kerstwandeling
3 dagen geleden
-
SJC-leden ongerust over recente ontwikkelingen
3 dagen geleden
-
3 dagen geleden
-
Moeizaam gelijkspel voor Fluks
4 dagen geleden
-
Jonge Rijswijkers niet opgewassen tegen ervaren NOVO
4 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
28 nov, 10:07
-
27 nov, 13:00
-
Schaatspret aan zee
27 nov, 10:00
-
27 nov, 09:43
-
26 nov, 17:00
-
Quality of Life Gala schenkt 2,3 miljoen aan Prinses Máxima Centrum
26 nov, 13:06
-
Dubbelzijdig parkeren aanleiding tot discussie
26 nov, 10:05
-
Wurft
26 nov, 09:34
-
Snel zekerheid over nieuwe burgemeester
26 nov, 09:00
-
25 nov, 12:00
-
Gehavend Fluks begint goed aan zaalcompetitie
25 nov, 10:55
-
25 nov, 10:35
-
25 nov, 07:42
Fotoseries
Nieuwsoverzicht
-
Betaalbaar wonen in eigen omgeving kan niet zomaar
2 dagen geleden
1
-
Wie was prof. P.J. Blok?
2 dagen geleden
-
Sportakkoord verder uitgewerkt
3 dagen geleden
-
Separeren
3 dagen geleden
-
Gerben van Duin: 'Ik was een van de sollicitanten'
3 dagen geleden